Біографія

Максим Станіславович Березкін – український бізнесмен, меценат, президент футбольного клубу «Зірка» м. Кропивницький.

Біографія

Максим Березкін народився 1 червня 1980 року в Кіровограді. Коли він з’явився на світ, його батьки – Станіслав Семенович та Ірина Олександрівна Березкіни були студентами.

Ще з дитинства Максим спостерігав, як багато працювали його батьки, аби досягнути успіхів і підняти дітей у непрості роки «перебудови». Саме їхній щоденний  приклад і сформував світогляд майбутнього підприємця.

Освіта

У 1986 році Максим Березкін почав навчатися у школі-гімназії з поглибленим вивченням іноземних мов № 9 у Кіровограді. Він завжди був улюбленцем  вчителів, добре навчався та брав активну участь у соціальному житті школи.

Закінчивши в 1997 році школу із золотою медаллю, Максим Березкін успішно склав іспити до Київського інституту міжнародних відносин (КІМВ) за фахом «Міжнародне право». Однак, в 1999 році вирішив не витрачати час на теоретичні знання та перейшов до практичної діяльності.

З третього курсу інституту Максим перевівся до Кіровоградського державного технічного університету на факультет «Бухгалтерський облік та аудит».

Підприємницька діяльність

Паралельно з навчанням, Максим  почав працювати в компанії свого батька на посаді менеджера із зовнішньоекономічної діяльності.

Завдяки кропіткій праці, наполегливості та старанням, вже за кілька років Максим Березкін очолив напрямок продажів жирів і маргаринів, а у 2007 році зайняв позицію комерційного директора підприємства.

З 2011 року Березкін став головою наглядової ради групи компаній «Креатив».

Зараз Максим Березкін є генеральним директором групи компаній «GREENSTONE», яку він створив в 2015 році.

«GREENSTONE» – це українська інтегрована агропромислова група компаній, яка об’єднує кілька бізнес-напрямів, серед яких:

  • виробництво і продаж соняшникової олії і шроту;
  • земельний банк з майже 35 тис. га власних угідь, розташованих в Кіровоградській, Миколаївській, Чернігівській та інших областях України;
  • тваринницький напрям, представлений сучасним свинокомплексом потужністю 80000 голів на рік;
  • автотранспортне підприємство
  • кілька інвестиційних “green-field” проектів.

На даний момент компанія забезпечує роботою понад 1500 українців.

Особисте життя

З дружиною Оленою Максим Березкін познайомився після переводу до Кіровоградського університету. Студентське кохання стало початком міцної родини, яка щасливо виховує двох дітей – сина Філіпа (2002 р.н.) та доньку Софію (2008 р.н.).

Футбольний клуб «Зірка»

Ще у дитинстві Максим Березкін активно захоплювався футболом і легкою атлетикою. З роками це захоплення переросло в професійне хобі і у 2011 році, зайнявши пост Президента футбольного клубу «Зірка», Березкін розпочав масштабний проект з реконструкції Кіровоградського стадіону. Тоді місцеві жителі називали це дивом, адже подібні проекти коштували чимало. Сьогодні сучасний футбольно-легкоатлетичний комплекс «Зірка» відповідає усім міжнародним стандартам і може проводити змагання і збори не тільки українських, а й зарубіжних команд.